Инверторен климатик Mitsubishi Electric MSZ-EF25VGKS/MUZ-EF25VG
Стандартен монтаж до 3 м. тръбен път:
  • Мощност (Btu):
    9'000 Btu
  • За помещения с площ до:
    20 кв.м.
  • За помещения с обем до:
    64 куб. м.
  • SEER:
    9.10 - A+++
  • SCOP (умерен климат):
    4.70 - A++
  • Цвят на вътрешното тяло :
    Сребрист
  • Wi Fi управление:
    Вграден
  • Гаранция:
    36 месеца
Добави в желани
Бърза поръчка без регистрация
Само попълнете 3 полета
Ние ще се свържем с вас в рамките на работния ден.
Информация за Съответствие
    Mitsubishi Electric Качество
Всички климатици са сходни на външен вид, но някои са по-надеждни ...
MSZ - EF
Климатици от серия EFKirigamine Zen с хладилен агент R32.
Основни функции за управление и наблюдение
  • Вкл. Изкл
  • Проверка и определяне на работните условия
  • Настройка на седмичен таймер
  • Проверка на консумацията на енергия и др.
Нисък потенциал за глобално затопляне с хладилен агент R32
  • Екологичен
  • Високоефективен
  • Лесен за употреба
Перфектен дизайн
Интелигентен температурен контрол
Ниска консумация на енергия в изключен режим
V Blocking Filter
Ключови характеристики:
  • Елегантен дизайн
  • Напреднала инверторна технология
  • Висока енергийна ефективност
  • Седмичен таймер
  • Вграден Wi-Fi контрол
  • V Blocking Filter
  • Икономичен режим
  • Изключително тиха работа
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS76thpg_dMk8TK_-_QlnO61qCwX0PqgTB59IW_E1aQHhXO3QMO
Заб.:
  • Топла - средногодишната температура в Атина
  • Умерена - средногодишната температура, измерена в Страсбург
  • Студена - средногодишната температура в Хелзинки
  •  Годишната консумация е калкулирана чрез умножаване на входното захранване при 230 V по средно 500 часа за година в режим на охлаждане.
Източник : https://www.mitsubishielectric.bg/bg
  • Мощност (Btu):
    9'000 Btu
  • За помещения с площ до:
    20
    кв.м.
  • За помещения с обем до:
    64 куб. м.
  • Модел - вътрeшно тяло:
    MSZ-EF25VGKS
  • Модел - външно тяло:
    MUZ-EF25VG
  • *Клас на енергийна ефективност - охлаждане:
    9.10 - A+++
  • *Годишна консумация на енергия - охлаждане:
    96 kWh
  • *Проектен товар - охлаждане:
    2.50 kW
  • *Клас на енергийна ефективност - отопление:
    4.70 - A++
  • *Годишна консумация на енергия - отопление:
    713 kWh
  • *Проектен товар - отопление (-10°C):
    2.40 kW
  • Отдавана мощност при охлаждане - ном.(мин. - макс.):
    2.50(0.90 - 3.40) kWh
  • Отдавана мощност при отопление - ном.(мин. - макс.):
    3.20(1.00 - 4.20) kWh
  • Мощност охлажданe/Btu - ном.(мин. - макс.) :
  • Консумирана мощност на енергия при охлаждане - ном.(мин. - макс.):
  • Консумирана мощност при отопление - ном.(мин. - макс.):
  • Подкатегории:
    Инверторни климатици стенен тип
  • EER / коефициент на трансформация при охлаждане /:
  • COP / коефициент на трансформация при отопление /:
  • Ниво на шум:
  • *Вътрешно тяло - охлаждане (мин.-макс.):
    19 / 23 / 29 / 36 / 42 dB(A)
  • *Вътрешно тяло - отопление (мин.-макс.):
    21 / 24 / 29 / 37 / 45 dB(A)
  • *Външно тяло - охл./отопл.:
  • Размери вътрешно тяло - Ш х В х Д:
    885 x 299 x 195 мм
  • Размери външно тяло - Ш х В х Д:
    800 x 550 x 285 мм
  • Тегло вътрешно тяло :
    11.50 кг
  • Тегло външно тяло :
    31.00 кг
  • Операционен обхват при охлаждане :
    - 10 до + 46 ºC
  • Операционен обхват при отопление:
    - 15 до + 24 ºC
  • Размери на свързващите тръби (течност/газ):
    ф 6.35/ ф 9.52 мм