Инверторен климатик Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/ MUZ-FH25VE
Стандартен монтаж до 3 м. тръбен път:
  • Мощност (Btu):
    9'000 Btu
  • За помещения с площ до:
    20 кв.м.
  • За помещения с обем до:
    64 куб. м.
  • SEER:
    9.10 - A+++
  • SCOP (умерен климат):
    5.10 - A+++
  • Цвят на вътрешното тяло :
    Бял
  • Wi Fi управление:
    Опция
  • Гаранция:
    36 месеца
Добави в желани
Информация за Съответствие
         Mitsubishi Electric Качество
Всички климатици са сходни на външен вид, но някои са по-надеждни ...
Инверторни климатици серия MSZ-FH - дизайн от бъдещето
Награда “iF Design” и номинация за “German Design”
Перфектен дизайн
Свежест и чистота
Mitsubishi Electric e първият производител в света,
който използва Plasma Quad филтър в своите нови модели климатични тела.
Интелигентна технология
ФУНКЦИИ
Заб.:
  • Топла - средногодишната температура в Атина
  • Умерена - средногодишната температура, измерена в Страсбург
  • Студена - средногодишната температура в Хелзинки
  •  Годишната консумация е калкулирана чрез умножаване на входното захранване при 230 V по средно 500 часа за година в режим на охлаждане.
Източник : https://www.mitsubishielectric.bg/bg
  • Мощност (Btu):
    9'000 Btu
  • За помещения с площ до:
    20
    кв.м.
  • За помещения с обем до:
    64 куб. м.
  • Модел - вътрeшно тяло:
    MSZ-FH25VE
  • Модел - външно тяло:
    MUZ-FH25VE
  • *Клас на енергийна ефективност - охлаждане:
    9.10 - A+++
  • *Годишна консумация на енергия - охлаждане:
    96 kWh
  • *Проектен товар - охлаждане:
    2.50 kW
  • *Клас на енергийна ефективност - отопление:
    5.10 - A+++
  • *Годишна консумация на енергия - отопление:
    819 kWh
  • *Проектен товар - отопление (-10°C):
    3.00 kW
  • Отдавана мощност при охлаждане - ном.(мин. - макс.):
    2.50(1.40 - 3.50) kWh
  • Отдавана мощност при отопление - ном.(мин. - макс.):
    3.20(1.10 - 4.20) kWh
  • Мощност охлажданe/Btu - ном.(мин. - макс.) :
  • Консумирана мощност на енергия при охлаждане - ном.(мин. - макс.):
  • Консумирана мощност при отопление - ном.(мин. - макс.):
  • Подкатегории:
    Хиперинверторни климатици стенен тип
  • EER / коефициент на трансформация при охлаждане /:
    5.15 (A)
  • COP / коефициент на трансформация при отопление /:
    5.52 (A)
  • Ниво на шум:
  • *Вътрешно тяло - охлаждане (мин.-макс.):
    20 / 23 / 29 / 36 / 42 dB(A)
  • *Вътрешно тяло - отопление (мин.-макс.):
    20 / 24 / 29 / 36 / 44 dB(A)
  • *Външно тяло - охл./отопл.:
  • Размери вътрешно тяло - Ш х В х Д:
    925 x 305 (+17) x 234 мм
  • Размери външно тяло - Ш х В х Д:
    800 x 550 x 285 мм
  • Тегло вътрешно тяло :
    13.50 кг
  • Тегло външно тяло :
    37 кг
  • Операционен обхват при охлаждане :
    - 10 до + 46 ºC
  • Операционен обхват при отопление:
    - 15 до + 24 ºC
  • Размери на свързващите тръби (течност/газ):
    ф 6.35/ ф 9.52 мм
  • Дистанционно управление:
    Инфрачервено дистанционно управление
  • Захранване, (фаза- Ph,V,Hz):
    1Ph/220-240V/50Hz
  • Хладилен агент ( фреон ):
    R 410A